***Hotel Podewils Zamek w Kragu

Lokalizacja

*** Hotel Podewils - XV-wieczny Zamek Rycerski w Krągu k. Koszalina (woj. zachodniopomorskie) położony jest na Pomorzu, w połowie drogi między Szczecinem i Gdańskiem, w odległościach ok. 30 km od Morza Bałtyckiego oraz ok. 40 km od Koszalina i Słupska.

*** Hotel Podewils oddalony jest o ok. 2,5 godziny jazdy samochodem od granicy polsko-niemieckiej (przejście graniczne Kołbaskowo/Pomellen).Dojazd z Berlina zajmuje około 3 - 4 godzin jazdy samochodem.

GPS:
54°12' 48" N
16°41' 59" E
 

Jak do nas trafić:

Najlepiej dojadą Państwo do nas:

Samochodem:

z Berlina i Szczecina:
Z Berlina autostradą A 11 aż do przejścia granicznego w Kołbaskowie. Następnie drogą E28 w kierunku Gdańska przez Goleniów, Nowogard, Płoty, Karlino, Koszalin do Sławna. Z obwodnicy w Sławnie zjazd w prawo w kierunku Bobolic. ***Hotel Podewils położony jest w odległości ok. 18 km od Sławna.

z centralnej Polski:
Dojeżdżamy do Bydgoszczy. Z Bydgoszczy na Koszalin przez Sępólno Krajeńskie, Człuchów, Biały Bór do Bobolic. W Bobolicach skręcamy w prawo w kierunku Sławna. We wsi Drzewiany skręcamy w lewo i zaraz w prawo dalej na Sławno. Dojeżdżamy do Polanowa. W Polanowie na głównym skrzyżowaniu przy supermarkecie POLO skręcamy w lewo, nadal w kierunku Sławna. *** Hotel Podewils w Krągu oddalony jest ok. 11 km od Polanowa.

z południowo-zachodniej Polski:
Dojeżdżamy do Poznania. W Poznaniu kierujemy się na Koszalin. Przez Piłę i Szczecinek dojeżdżamy do Bobolic. W Bobolicach skręcamy w prawo w kierunku Sławna. We wsi Drzewiany skręcamy w lewo i zaraz w prawo dalej na Sławno. Dojeżdżamy do Polanowa. W Polanowie na głównym skrzyżowaniu przy supermarkecie POLO skręcamy w lewo, nadal w kierunku Sławna. *** Hotel Podewils w Krągu oddalony jest ok. 11 km od Polanowa.

Pociągiem:

Najbliższa stacja kolejowa: SŁAWNO.
Krąg oddalony jest o ok. 18 km od Sławna. Ze Sławna autobusem w kierunku Bobolic lub Polanowa, albo wygodniej taksówką z postoju znajdującego się bezpośrednio przed stacją PKP. Przejazd trwa ok. 20 minut i kosztuje ok. 80,- PLN.

Samolotem:

Najbliższe lotniska: Gdansk lub Szczecin.
Następnie pociągiem do Sławna. Krąg oddalony jest o ok. 18 km od stacji PKP w Sławnie. Dalej autobusem w kierunku Bobolic lub Polanowa albo wygodniej taksówką z postoju znajdującego się bezpośrednio przed stacją PKP. Przejazd trwa ok. 20 minut i kosztuje ok. 80,- PLN.
Inna możliwość: ze Szczecina lub Gdańska wynajętym samochodem ok. 2,5 godziny do *** Hotelu Podewils w Krągu.

GPS:
54°12' 48" N
16°41' 59" E

MarcoPolo TopHotels.com TripAdvisor Thawte