Nagrody i wyróżnienia

  • Der Feinschmecker
  • Der Feinschmecker

   Wszystko, co najlepsze, otrzymuje gość w ekskluzywnym Hotelu Podewils, położonym naprzeciwko Żurawia. Miejsce to przyciąga przytulnością oraz zmysłowo – radosną sztuką kulinarną jego 28-letniej polskiej szefowej kuchni Bożeny Belki. Jej 6-daniowe menu przypomina kombinację smaków Młodych Gniewnych. I tak na wstępie do chleba serwuje się różane i czosnkowe masło, następnie zupę borowikową z domowymi kluseczkami oraz raki w brandy, towarzyszące piersi z kaczki na karmelizowanych jabłkach w sosie z fig i mango.

    

   Der Feinschmecker nr 3 marzec 2004

   dowiedz sie więcej >>
  • Easy Escapes
  • Easy Escapes

   Czasopismo „ Easy Escape ” umieściło gdański Hotel Podewils***** na pierwszym miejscu w swoim światowym rankingu „Top Five” przed takimi uznanymi na świecie hotelami, jak Hotel Seven One Seven w Amsterdamie czy The Ritz w Londynie. W czasie podróży po Polsce przedstawiciele Wydawnictwa odwiedzili i porównywali między innymi Hotele: Le Royal Meridien Bristol i Sheraton w Warszawie, Copernicus w Krakowie czy Hanza w Gdańsku. Pozwolimy sobie przytoczyć jedno zdanie, które podsumowuje opis Hotelu Podewils w Gdańsku w tym wydawnictwie: „ In other words, from start to finish the Hotel Podewils is a class act, on a par with the best hotels in any city anywhere” . W ocenie posługiwano się takimi kryteriami jak wyposażenie hotelu, atmosfera, gościnność i uprzejmość personelu. Dodatkowo należy wspomnieć, iż osoby oceniające pojawiają się w hotelach bez uprzedzenia i incognito.

    

   Easy Escape Independent, un-biased reviews; listopad/grudzień 2002

   dowiedz sie więcej >>
  • Stern
  • Stern

   Długi Targ z kamieniczkami, Dwór Artusa z fontanną Neptuna zalicza się do najpiękniejszych miejsc w Europie. Wierna historii odbudowa miasta po drugiej wojnie światowej graniczy z cudem. Nocleg: Hotel Podewils, Tel.: 0048/58/300 95 60 ( www.podewils.pl ), luksusowy barokowy pałacyk, spokojnie usytuowany przy nowym porcie jachtowym z widokiem na Stare Miasto.

    

   STERN nr 19; 29 kwiecień 2004

   dowiedz sie więcej >>
MarcoPolo TopHotels.com TripAdvisor Thawte