Nagrody i wyróżnienia

  • HolidayCheck
  • HolidayCheck

  • hotel.info
  • hotel.info

   Miejsca, gdzie marzenia stają się rzeczywistością: najlepiej oceniane hotele luksusowe na świecie już za ok. 100 euro (425 PLN)?

   Norymberga, 5. sierpnia 2013 r. – Pozwolić sobie na trochę luksusu i spędzić noc niczym król lub gwiazda filmowa... Hotele luksusowe rozpieszczają swoich gości nie tylko ekskluzywnymi pokojami, wyposażeniem czy wykwintnymi potrawami. Również serwis i obsługa są tu na najwyższym poziomie. Jednak także luksusu można skosztować po okazyjnej cenie, co udowadnia hotel.info. Międzynarodowy portal rezerwacji przedstawia najlepiej oceniane hotele luksusowe.

   Lista 10 najlepszych hoteli w Polsce* w hotel.info

   1. Podewils Old Town Gdańsk 9,1
   2. InterContinental Warszawa 9,0
   3. Hilton Warsaw and Convention Centre 9,0
   4. The Granary La Suite Hotel Wrocław City Center 8,9
   5. Mamaison Hotel Le Regina 8,8
   6. Hotel Rialto 8,7
   7. Sheraton Poznan Hotel 8,7
   8. Hilton Gdańsk 8,7
   9. Hotel Dwór Oliwski 8,6
   10. Platinum Palace 8,6

    

   dowiedz sie więcej >>
  • Gazeta.pl
  • Gazeta.pl

   Turyści oceniają. Sześć najlepszych trójmiejskich hoteli to...

   Ewa Karendys 2013-05-06, gazeta.pl

   - Wysoka klasa, piękne położenie i atmosfera miejsca. Dla mnie to przykład takiego cukiereczka - ładnie odnowiony, w pięknym miejscu z historią - mówi o zwycięzcy dr Jacek Olszewski z Katedry Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Bankowej. (...)

   Pięciogwiazdkowy Hotel Podewils w Gdańsku jest częstym zwycięzcą na różnych portalach z ocenami użytkowników. Obiekt, który mieści się przy ul. Szafarnia 2 w Gdańsku, to miejsce kameralne z 10 pokojami, salą konferencyjną i restauracją The River. Położony nad Motławą hotel wyróżnia XVIII-wieczna architektura. To tzw. hotel butikowy - kameralny o bardzo wysokim standardzie. Hotel nominowany był w konkursie Hotel Roku 2013 w kategorii hotel luksusowy. Spośród 108 recenzji wystawionych na TripAdvisor.com 90 osób ocenia hotel jako doskonały.

   "Mieszkaliśmy w hotelu Podewils przez 3 dni i bardzo nam się podobało! Pokoje są naprawdę piękne, a personel jest bardzo przyjazny. Hotel posiada niepowtarzalny urok i panuje wspaniała atmosfera! Jest to zdecydowanie najlepsze miejsce na pobyt w Gdańsku!" - chwalą internauci, którzy odwiedzili hotel.

   - Wysoka klasa, piękne położenie i atmosfera miejsca. Dla mnie to przykład cukiereczka - ładnie odnowiony, w pięknym miejscu z historią. Często chcemy mieszkać w miejscach tajemniczych, historycznych, które niosą dreszcz emocji - wyjaśnia dr Jacek Olszewski. I dodaje: - Dzić poszukujemy miejsc, które nie tylko będą atrakcyjnie położone, ale poczujemy się w nich komfortowo - jak w domu. Hotele butikowe mają odpowiednią atmosferę, zachęcającą do tego, by w tym obiekcie przebywać. Chcą zapewbnić przyjazną atmosferęprzez muzykę, zapach, wystrój. (...)

    

MarcoPolo TopHotels.com TripAdvisor Thawte