Nagrody i wyróżnienia

  • Hotelarz
  • Hotelarz

   Reputacja polskich hoteli
   HOTELARZ 11/2013, RYNEK HOTELI

   Od niedawna ReviewPro analizuje również opinie o polskich obiektach w największych miastach, prezentując ich rankingi według wskaźnika Global Review Index na swojej stronie. Badane są opinie dla obiektów w kategoriach 3-5 gwiazdek, które w ciągu roku miały co najmniej 25 ocen.

   W Gdańsku niekwestionowanym liderem jest 10-pokojowy Hotel Podewils z wynikiem 93,3 proc., dwa następne: Radisson Blu i Hilton mają odpowiednio 91,8 i 91,4 proc., a powyżej 90 proc. mieści się jeszcze hotel Hanza. Pozostałe najlepiej oceniane obiekty w Gdańsku to Hotel Gdańsk, Grand Cru, Akme Villa, Wolne Miasto, Mercure Old Town i Artus, a średnia dla wszystkich badanych obiektów wynosi 84,2 proc.

   dowiedz sie więcej >>
  • TUR-INFO.PL
  • TUR-INFO.PL

   Najlepiej oceniane luksusowe hotele

   2013-08-05

   Hotele luksusowe rozpieszczają swoich gości nie tylko ekskluzywnymi pokojami, wyposażeniem czy wykwintnymi potrawami. Również serwis i obsługa są tu na najwyższym poziomie. Hotel.info zaprezentował najlepiej oceniane hotele luksusowe w Polsce i na całym świecie.

   Lista 10 najlepszych hoteli w Polsce

   Lista 10 najlepszych hoteli w Polsce

   Hotel Podewils Old Town Gdańsk zdobył 9,1 punktu, co oznacza, że jest najlepiej ocenianym polskim hotelem luksusowym w hotel.info. (...)

   Lista 20 najlepszych hoteli na całym świecie

   dowiedz sie więcej >>
  • Forbes - Traveller
  • Forbes - Traveller

   W ostatnim dodatku specjalnym magazynu Forbes „Traveller”, ukazał się artykuł o portalu HolidayCheck. Znajduje się w nim wzmianka o wyróżnieniu Quality Selection oraz tabela, w której zostało umieszczonych po 5 najwyżej ocenionych obiektów w każdej z czterech kategorii (Hotele miejskie, Obiekty nad morzem, Obiekty w górach, Obiekty nad jeziorami). Hotelu Podewils został wyróżniony jako jeden z 5 najlepszych hoteli miejskich w Polsce.

   dowiedz sie więcej >>
MarcoPolo TopHotels.com TripAdvisor Thawte