Nasze hotele

*****Hotel Podewils w Gdańsku
dzięki swojej wyszukanej XVIII - wiecznej architekturze, artystycznych wnętrzach, a jednocześnie technice najnowszej generacji jest wizytówką najwyższego światowego standardu. Dzięki wspaniałej lokalizacji przy gdańskiej przystani jachtowej, z okien luksusuowych pokoi roztacza sie niezapomniany widok na stare miasto, Motławę oraz zabytkowy Żuraw. Dogodne położenie zapewnia łatwy dostęp do Starego Miasta.
 

***Hotel Podewils - XV-w. Zamek Rycerski w Krągu
Zamek od dawien dawna znany był z hucznych bali w bogato zdobionych salach i niezrównanej gościnności, którą opiewano jeszcze przez wieki.
Hotel Podewils usytuowany jest w malowniczym miejscu z zabytkowym parkiem (2,6 ha), nad jeziorem, wśród lasów, z dala od gwaru miast. Stylowy charakter wnętrz i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych łączy tradycję z nowoczesnością i wygodą.

Podzamcze
Położone nad samym jeziorem, wśród lasów zaraz przy dumnym największym polskim XV-wiecznym Zamku Rycerskim w Krągu. Tuż przy Podzamczu znajduje się miejsce na grillowanie/ognisko, plac zabaw dla dzieci, plaża wraz z pomostem nad jeziorem i wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowerów turystycznych.

Urlop w Grecji Urlop w Grecjiwww.gihome.pl

Globalny System Rezerwacji Globalny System Rezerwacjiwww.grstravel.pl

Czarter Jachtów Czarter Jachtówwww.gihome.pl

MarcoPolo TopHotels.com TripAdvisor Thawte