Prasa

  • Międzynarodowa nagroda dla branży turystycznej, hotelarskiej i cateringowej
  • Międzynarodowa nagroda dla branży turystycznej, hotelarskiej i cateringowej

   Komitet Selekcyjny 30-ej i 31-ej edycji Rozdania MIĘDZYNARODOWEJ NAGRODY DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ, HOTELARSKIEJ I CATERINGOWEJ, przyznający nagrodę Publishing House przy współpracy z Trade Leaders Club za największe wybitne osiągnięcia w zakresie hotelarstwa, turystyki i cateringu, wybrał HOTEL PODEWILS jako zwycięzcę nagrody Trophy for the year 2005 and 2006. Z okazji 31-ej rocznicy przyznawania nagród, w tym roku odbędzie się wręczanie Złotej Nagrody dla branży turystycznej, hotelarskiej i cateringowej w związku z uświetnieniem tej nadzwyczajnej i wyjątkowej tradycji...

    

   Madryt, 4 październik 2004 | Madryt, 10 październik 2005

   dowiedz sie więcej >>
  • Der Feinschmecker
  • Der Feinschmecker

   Wszystko, co najlepsze, otrzymuje gość w ekskluzywnym Hotelu Podewils, położonym naprzeciwko Żurawia. Miejsce to przyciąga przytulnością oraz zmysłowo – radosną sztuką kulinarną jego 28-letniej polskiej szefowej kuchni Bożeny Belki. Jej 6-daniowe menu przypomina kombinację smaków Młodych Gniewnych. I tak na wstępie do chleba serwuje się różane i czosnkowe masło, następnie zupę borowikową z domowymi kluseczkami oraz raki w brandy, towarzyszące piersi z kaczki na karmelizowanych jabłkach w sosie z fig i mango.

    

   Der Feinschmecker nr 3 marzec 2004

   dowiedz sie więcej >>
  • Easy Escapes
  • Easy Escapes

   Czasopismo „ Easy Escape ” umieściło gdański Hotel Podewils***** na pierwszym miejscu w swoim światowym rankingu „Top Five” przed takimi uznanymi na świecie hotelami, jak Hotel Seven One Seven w Amsterdamie czy The Ritz w Londynie. W czasie podróży po Polsce przedstawiciele Wydawnictwa odwiedzili i porównywali między innymi Hotele: Le Royal Meridien Bristol i Sheraton w Warszawie, Copernicus w Krakowie czy Hanza w Gdańsku. Pozwolimy sobie przytoczyć jedno zdanie, które podsumowuje opis Hotelu Podewils w Gdańsku w tym wydawnictwie: „ In other words, from start to finish the Hotel Podewils is a class act, on a par with the best hotels in any city anywhere” . W ocenie posługiwano się takimi kryteriami jak wyposażenie hotelu, atmosfera, gościnność i uprzejmość personelu. Dodatkowo należy wspomnieć, iż osoby oceniające pojawiają się w hotelach bez uprzedzenia i incognito.

    

   Easy Escape Independent, un-biased reviews; listopad/grudzień 2002

   dowiedz sie więcej >>

Urlop w Grecji Urlop w Grecjiwww.gihome.pl

Globalny System Rezerwacji Globalny System Rezerwacjiwww.grstravel.pl

Czarter Jachtów Czarter Jachtówwww.gihome.pl

MarcoPolo TopHotels.com TripAdvisor Thawte