Prasa

  • Stern
  • Stern

   Długi Targ z kamieniczkami, Dwór Artusa z fontanną Neptuna zalicza się do najpiękniejszych miejsc w Europie. Wierna historii odbudowa miasta po drugiej wojnie światowej graniczy z cudem. Nocleg: Hotel Podewils, Tel.: 0048/58/300 95 60 ( www.podewils.pl ), luksusowy barokowy pałacyk, spokojnie usytuowany przy nowym porcie jachtowym z widokiem na Stare Miasto.

    

   STERN nr 19; 29 kwiecień 2004

   dowiedz sie więcej >>
  • MERIAN TIPP
  • MERIAN TIPP

   Restauracja Podewils. Ekskluzywna. Należy do Hotelu o tej samej nazwie na brzegu Motławy. Specjały z całego świata i meble z czasów rokoko. Taras letni.

    

   MERIAN; sierpień 2004

   dowiedz sie więcej >>
  • GEO Special
  • GEO Special

   Ciężko jest się zdecydować: spędzić cały dzień w cudownym hotelu, czy też może jednak zwiedzić Stare Miasto? 200-letni, skrupulatnie odrestaurowany pałacyk położony jest w centrum historycznego Gdańska, przy Wyspie Ołowianka nad Motławą. Meble ze szlachetnego drewna, ciężkie zasłony i dobrane tapety przypominają „Złote Czasy” Gdańska – do tego dochodzi jeszcze widok na przepływające statki i na Żuraw. Jest tylko dziesięć pokojów; można wybierać pomiędzy Niebieskim, Żółtym i Różowym, „Szkockim” i „Kapitańskim”, każdy wyposażony w Sat-TV, DVD, Internet, sejf i marmurową łazienkę z jacuzzi. W hotelu: fińska i turecka sauna oraz pierwszorzędna restauracja.

    

   Geo Special nr 4 sierpień/wrzesień 2004

   dowiedz sie więcej >>

Urlop w Grecji Urlop w Grecjiwww.gihome.pl

Globalny System Rezerwacji Globalny System Rezerwacjiwww.grstravel.pl

Czarter Jachtów Czarter Jachtówwww.gihome.pl

MarcoPolo TopHotels.com TripAdvisor Thawte