Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Status hotelu

Działając w obliczu zagrożenia epidemią chcielibyśmy zapewnić Państwa, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby umożliwić Państwu bezpieczny i zdrowy pobyt. Jesteśmy doskonale przygotowani, aby postępować zgodnie z aktualnymi wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia – Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zabezpieczenia hotelu

W celu zabezpieczenia Państwa pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebują Państwo pomocy, lub mają jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, prosimy skontaktować się z nami pod numerem telefonu:  Gdańsk 58 300 95 60 lub Krąg 94 34 70 516 lub mailowo pod adresem: gdansk@podewils.pl lub krag@podewils.pl

Przydatne informacje

Jeśli zaobserwują Państwo u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), prosimy skontaktować się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystać z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 

Na naszej stronie www.podewils.pl mogą Państwo przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij